księgarnia informatyczna aton.pl

Energetyka odnawialna w budownictwie Magazynowanie energii

Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:    89.00   66.75zł

Energetyka odnawialna w budownictwie Magazynowanie energii


Autor: Dorota Chwieduk , Maciej Jaworski

ISBN: 978-83-01-20046-6

Ilość stron: 400

Data wydania: 10/2018

Oprawa: Miękka

Format: 17.0x23.7

Wydawnictwo: Naukowe PWN


Uniwersalne kompendium dotyczące nowoczesnego i bardzo ciekawego tematu dotyczącego magazynowania energii uzyskanej z OZE w budownictwie. Jest ona kierowana do osób, które po raz pierwszy się zetkną z tą tematyką, jak i do osób, które mają pewną wiedzę na ten temat.

Książka zawiera wiedzę o charakterze naukowym podstawowym, jak i aplikacyjnym.

Pokazuje możliwości wykorzystania energii odnawialnych w sposób zintegrowany, przy wzajemnym uzupełnianiu się poszczególnych źródeł, kładąc nacisk na metody magazynowania energii.

Publikacja jest kierowana do inżynierów, architektów i specjalistów z zakresu nowoczesnej energetyki i budownictwa, ale także będzie pomocna studentom uczelni technicznych i uniwersyteckich – na kierunkach zw. z ENERGETYKĄ, BUDOWNICTWEM, OCHRONĄ ŚRODOWISKA.

Może jednak też pomóc inwestorom budowlanym oraz wszystkim zainteresowanym energetyką odnawialną i magazynowaniem tej energii w skali mikro i małej skali, stosowanej w budownictwie.

Cena:    89.00   66.75zł


Energetyka odnawialna w budownictwie Magazynowanie energiiKsiążka informatyczna: Energetyka odnawialna w budownictwie Magazynowanie energii
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.