księgarnia informatyczna aton.pl

Eksploatacja i diagnostyka maszyn elektrycznych i transformatorów

Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:    99.00   79.20zł

Eksploatacja i diagnostyka maszyn elektrycznych i transformatorów


Autor: Tadeusz Glinka , Sławomir Szymaniec

ISBN: 978-83-01-20735-9

Ilość stron: 450

Data wydania: 11/2019

Oprawa: Miękka

Format: 150x210

Wydawnictwo: Naukowe PWN


Wydawnictwo przedstawia kolejną publikację z popularnej SERII „Maszyny elektryczne” – obecnie prezentowana książka jest uzupełnieniem i dopełnieniem poprzednich akademickich oraz ćwiczeniowych podręczników o książkę dla praktyków.

Są w niej przedstawione podstawowe zasady eksploatacji transformatorów i maszyn elektrycznych oraz metody i sposoby diagnostyki off-line i on-line.

Autorami książki jest para wyśmienitych naukowców i jednocześnie praktyków – prof. dr hab. inż. Tadeusz Glinka, wykładał na Politechnice Śląskiej i był dyrektorem Instytutu Elektrotechniki Teoretycznej i Przemysłowej, a obecnie jest profesorem Instytutu Napędów i Maszyn Elektrycznych Komel, natomiast drugim współautorem jest prof. dr hab. Sławomir Szymaniec – kierownik Katedry Elektrowni, Diagnostyki i Inżynierii Komputerowej Politechniki Opolskiej, ale również ekspert diagnosta, rzeczoznawca maszyn elektrycznych.

Publikacja ta kierowana jest między innymi do służb utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych, elektryków, elektroników, automatyków i innych inżynierów oraz do firm zajmujących się diagnostyką maszyn elektrycznych i transformatorów.

Cena:    99.00   79.20zł


Eksploatacja i diagnostyka maszyn elektrycznych i transformatorówKsiążka informatyczna: Eksploatacja i diagnostyka maszyn elektrycznych i transformatorów
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.