księgarnia informatyczna aton.pl

Deep Learning. Praca z językiem R i biblioteką Keras

Wydawnictwo HELION

Cena:    77.00   56.21zł

Deep Learning. Praca z językiem R i biblioteką Keras


Autor: Francois Chollet, J. J. Allaire

ISBN: 978-83-283-4780-9

Ilość stron: 376

Data wydania: 03/2019

Oprawa: Miękka

Format: 168x237

Wydawnictwo: HELION


W ostatnich latach byliśmy świadkami ogromnego postępu technik sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego oraz uczenia głębokiego. Konsekwencje tego błyskawicznego rozwoju są odczuwalne w niemal każdej dziedzinie.

Wydaje się, że to jedna z tych technologii, które powinny być dostępne dla jak najszerszej grupy ludzi. Dopiero wtedy uczenie głębokie wykorzysta w pełni swój potencjał i stanie się prawdziwym impulsem rozwoju naszej cywilizacji.

Co prawda na pierwszy rzut oka ta niesamowita technologia może wydawać się wyjątkowo skomplikowana i trudna do zrozumienia, warto jednak wykorzystać dostępne narzędzia, takie jak biblioteka Keras i język R, aby implementować mechanizmy uczenia głębokiego wszędzie tam, gdzie okażą się przydatne.

Ta książka jest znakomitym przewodnikiem po technikach uczenia głębokiego. Poza wyczerpująco przedstawionymi podstawami znajdziesz tu zasady implementacji tych technik z wykorzystaniem języka R i biblioteki Keras.

Dzięki przystępnym wyjaśnieniom i praktycznym przykładom szybko zrozumiesz nawet bardziej skomplikowane zagadnienia uczenia głębokiego. Poznasz koncepcje i dobre praktyki związane z tworzeniem mechanizmów analizy obrazu, przetwarzania języka naturalnego i modeli generatywnych.

Przeanalizujesz ponad 30 przykładów kodu uzupełnionego dokładnymi komentarzami. W efekcie szybko przygotujesz się do korzystania z uczenia głębokiego w rozwiązywaniu konkretnych problemów.

W tej książce między innymi:
• podstawowe koncepcje sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i uczenia głębokiego
• wprowadzenie do budowy i trenowania sieci neuronowych
• uczenie głębokie w przetwarzaniu obrazów
• modele generatywne tworzące obrazy i tekst
• perspektywy i ograniczenia uczenia głębokiego

Uczenie głębokie: zafascynuj się i zaimplementuj.

Cena:    77.00   56.21zł


Deep Learning. Praca z językiem R i biblioteką KerasKsiążka informatyczna: Deep Learning. Praca z językiem R i biblioteką Keras
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.