księgarnia informatyczna aton.pl

Deep Learning. Praca z językiem Python i biblioteką Keras

Wydawnictwo HELION

Cena:    59.00   43.07zł

Deep Learning. Praca z językiem Python i biblioteką Keras


Autor: Francois Chollet

ISBN: 978-83-283-4778-6

Ilość stron: 368

Data wydania: 03/2019

Oprawa: Miękka

Format: 168x237

Wydawnictwo: HELION


W skrócie uczenie maszynowe polega na wyodrębnianiu informacji z surowych danych i budowie modelu, który służy do przetwarzania kolejnych surowych danych. Technologia ta od kilku lat intensywnie się rozwija, a w miarę wzrostu jej możliwości rosną również zainteresowanie i oczekiwania architektów i użytkowników.

Niektórzy widzą w głębokim uczeniu poważne zagrożenie, jednak obietnice, jakie daje ten rodzaj sztucznej inteligencji, są fascynujące. Narzędzia służące do programowania uczenia maszynowego, takie jak zaimplementowana w Pythonie biblioteka Keras, są dostępne dla każdego, kto chce wykorzystać tę technologię do własnych celów.

Niniejsza książka jest praktycznym przewodnikiem po uczeniu głębokim. Znalazły się tu dokładne informacje o istocie uczenia głębokiego, o jego zastosowaniach i ograniczeniach. Wyjaśniono zasady rozwiązywania typowych problemów uczenia maszynowego.

Pokazano, jak korzystać z pakietu Keras przy implementacji rozpoznawania obrazu, przetwarzania języka naturalnego, klasyfikacji obrazów, przewidywania danych szeregu czasowego, analizy sentymentu, generowania tekstu i obrazu.

Nawet dość skomplikowane zagadnienia, włączając w to koncepcje i dobre praktyki, zostały wyjaśnione w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, tak aby umożliwić samodzielne stosowanie technik uczenia głębokiego w kolejnych projektach.

W tej książce między innymi:
• kontekst i ogólne koncepcje sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i uczenia głębokiego
• sieci neuronowe i pakiet Keras
• typowe sposoby pracy nad projektami uczenia głębokiego
• rozbudowane modele uczenia głębokiego oraz modele generatywne
• perspektywy i ograniczenia technologii

Uczenie głębokie. Nikt nie zna granic tej technologii.

Cena:    59.00   43.07zł


Deep Learning. Praca z językiem Python i biblioteką KerasKsiążka informatyczna: Deep Learning. Praca z językiem Python i biblioteką Keras
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.