księgarnia informatyczna aton.pl

CSS od podszewki

Wydawnictwo HELION

Cena:    79.00   57.67zł

CSS od podszewki


Autor: Keith J. Grant

ISBN: 978-83-283-4446-4

Ilość stron: 480

Data wydania: 03/2019

Oprawa: Miękka

Format: 168x237

Wydawnictwo: HELION


W ostatnich latach CSS bardzo się rozwinął. Mimo że istnieje od kilku dekad, wciąż jest ważnym elementem warsztatu profesjonalnych projektantów stron internetowych. Co prawda przyswojenie podstaw CSS nie jest specjalnie trudne, ale osiągnięcie prawdziwej biegłości w korzystaniu z tego języka wymaga stałego uczenia się i ciągłych ćwiczeń.

Trzeba dobrze zrozumieć wszystkie części kodu CSS, a także sposób, w jaki są do siebie dopasowane. Wysiłek włożony w doskonałe opanowanie języka szybko się zwróci: CSS pozwala zwiększyć wygodę użytkownika, przyspieszyć proces projektowania, uniknąć potencjalnych błędów, a także urozmaicić i ożywić aplikację.

Ta książka jest kompleksowym przewodnikiem po języku CSS dla osób na różnych poziomach biegłości w stosowaniu kaskadowych arkuszy stylów. Zawiera kluczowe informacje o podstawach języka, dzięki czemu będzie nieocenioną pomocą dla początkujących.

Szczegółowo opisano tu również nowości i ulepszenia, które pojawiły się w języku na przestrzeni ostatnich kilku lat. Zaprezentowano także kwestie istotne dla zaawansowanych projektantów, takie jak organizacja kodu w sposób umożliwiający wielokrotne wykorzystywanie czy budowanie niezmiernie przydatnej w pracy zespołowej biblioteki wzorców.

Sporo miejsca poświęcono technikom uzyskiwania efektów decydujących o atrakcyjnym i niepowtarzalnym wyglądzie aplikacji.

W tej książce między innymi:
• kaskady, dziedziczenie i moduł pudełkowy
• układy, w tym flexbox i siatka
• modularna organizacja kodu
• tajniki typografii internetowej
• używanie cieni, gradientów, kontrastów i odstępów
• transformacje, przejścia i animacje

CSS. Każda aplikacja może wyglądać pięknie.

Cena:    79.00   57.67zł


CSS od podszewkiKsiążka informatyczna: CSS od podszewki
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.