księgarnia informatyczna aton.pl

Chemia organiczna Testy egzaminacyjne z rozwiązaniami

Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:    59.00   47.79zł

Chemia organiczna Testy egzaminacyjne z rozwiązaniami


Autor: Henryk Koroniak , Marcin Kaźmierczak , Tomasz Cytlak

ISBN: 978-83-01-20603-1

Ilość stron: 210

Data wydania: 06/2019

Oprawa: Miękka

Format: 16.5x23.5cm

Wydawnictwo: Naukowe PWN


Książka zawiera zbiór testów przygotowujących do egzaminu z chemii organicznej.

Pytania zbudowane są tak, jak rzeczywiste arkusze egzaminacyjne. Rozwiązania to nie tylko prawidłowe odpowiedzi ale również sposoby dojścia do nich. Przestudiowanie testów wraz z rozwiązaniami pomoże studentom w praktycznym wykorzystaniu zdobytej już wiedzy.

Autorzy tej książki to pracownicy Wydziału Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwenci Wydziału Chemii UAM, na którym ukończyli studia magisterskie. Profesor Henryk Koroniak jest cenionym w Polsce i za granicą naukowcem, bardzo zaangażowanym w proces dydaktyczny i od wielu lat prowadzi obowiązkowy kurs z chemii organicznej.

Doktorzy Tomasz Cytlak i Marcin Kaźmierczak po uzyskaniu stopnia naukowego na macierzystym Wydziale związali się z nim, podejmując się pracy naukowo-dydaktycznej. Doktor Katarzyna Koroniak-Szejn obroniła się w Niemczech na Uniwersytecie w Münster i po okresie stażu podoktorskiego podjęła pracę na Wydziale Chemii UAM.

Wszyscy są zaangażowani w zajęcia dydaktyczne ze studentami i prowadzą m.in. zajęcia laboratoryjne i seminaryjne z chemii organicznej. Zainteresowania naukowe autorów to przede wszystkim chemia organiczna: synteza i związane z nią przekształcenia, jak i mechanizmy reakcji, ustalanie struktur, badania spektroskopowe.

Publikacja skierowana jest do studentów pierwszych trzech lat studiów chemicznych na uczelniach akademickich.

Cena:    59.00   47.79zł


Chemia organiczna Testy egzaminacyjne z rozwiązaniamiKsiążka informatyczna: Chemia organiczna Testy egzaminacyjne z rozwiązaniami
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.