księgarnia informatyczna aton.pl

C# 7.0. Kompletny przewodnik dla praktyków. Wydanie VI

Wydawnictwo HELION

Cena:    129.00   94.17zł

C# 7.0. Kompletny przewodnik dla praktyków. Wydanie VI


Autor: Mark Michaelis

ISBN: 978-83-283-5780-8

Ilość stron: 840

Data wydania: 11/2019

Oprawa: Twarda

Format: 164x239

Wydawnictwo: HELION


C# jest jednym z lepiej dopracowanych języków programowania. Cechują go dojrzałość, prostota, nowoczesność i bezpieczeństwo. Został od podstaw zaprojektowany jako obiektowy.

Stanowi integralną część platformy Microsoft .NET Framework. Jest ulubionym narzędziem profesjonalnych programistów, którym zależy na pisaniu kodu bezpiecznego, przejrzystego, wydajnego i prostego w konserwacji. W wersji 7.0 tego języka pojawiły się nowe usprawnienia, dzięki którym programowanie stało się jeszcze bardziej efektywne i satysfakcjonujące.

Ta książka jest szóstym, zaktualizowanym i uzupełnionym wydaniem jednego z najlepszych podręczników programowania. Poza znakomitym kompendium języka C# znalazły się tu informacje o poszczególnych metodykach programowania, od sekwencyjnego aż po podstawy programowania deklaratywnego z wykorzystaniem atrybutów. Szczegółowo przedstawiono funkcje wprowadzone do wersji 7.0 języka, a także w platformie .NET Framework 4.7/.NET Core 2.0.

Książka jest też wygodnym źródłem wiedzy o pewnych rzadko stosowanych konstrukcjach składniowych, specyficznych szczegółach i subtelnościach języka C#. Jasny i przejrzysty sposób prezentowania treści pozwoli na szybkie zrozumienie nawet najbardziej zawiłych zagadnień.

W tej książce między innymi:
• przewodnik po C# oraz różne paradygmaty programowania
• interfejsy, dziedziczenie, typy bezpośrednie
• obsługa wyjątków
• delegaty, technologia LINQ i mechanizm refleksji
• zarządzanie wątkami i programowanie asynchroniczne

C#. Nowoczesny, elegancki, bezpieczny.

Cena:    129.00   94.17zł


C# 7.0. Kompletny przewodnik dla praktyków. Wydanie VIKsiążka informatyczna: C# 7.0. Kompletny przewodnik dla praktyków. Wydanie VI
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.