księgarnia informatyczna aton.pl

Budowanie systemów inteligentnych Przewodnik po inżynierii uczenia się maszyn

Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:    89.00   71.20zł

Budowanie systemów inteligentnych Przewodnik po inżynierii uczenia się maszyn


Autor: Geoff Hulten

ISBN: 978-83-01-20825-7

Ilość stron: 352

Data wydania: 11/2019

Oprawa: Miękka

Format: 16.5x23.5cm

Wydawnictwo: Naukowe PWN


Stwórz w pełni funkcjonalny inteligentny system, który wykorzystuje uczenie się maszyn i dane pochodzące z integracji z użytkownikiem do ciągłej poprawy i osiągania sukcesów.

Budowanie systemów inteligentnych uczy, jak zbudować inteligentny system od początku do końca i zastosować w praktyce uczenie się maszyn. Zrozumiesz, jak wykorzystać posiadane umiejętności w inżynierii oprogramowania, data science, uczeniu się maszyn, zarządzaniu oraz administrowaniu programami do produkcji działających systemów.

Książka ta jest oparta na ponad dziesięcioletnim doświadczeniu autora w budowaniu systemów inteligentnych działających w skali internetu, które mają setki milionów interakcji z użytkownikami dziennie, w największym i najważniejszym oprogramowaniu na świecie.

Dzięki książce:
Zrozumiesz koncepcję systemów inteligentnych: Dowiedz się, co jest dobre dla ciebie, kiedy go potrzebujesz i jak go skonfigurować, by osiągnąć sukces. Zaprojektujesz inteligentne środowisko użytkownika: Produkuj dane, aby z czasem ulepszyć inteligentny system. Wdrożysz inteligentny system: Wykonuj, zarządzaj, mierz inteligentny system w praktyce. Stworzysz inteligencję: Stosuj różne podejścia, w tym uczenie się maszyn. Dokonaj orkiestracji inteligentnego systemu: Łącz części w toku całego cyklu życia systemu i osiągnij pożądany efekt.

Cena:    89.00   71.20zł


Budowanie systemów inteligentnych Przewodnik po inżynierii uczenia się maszynKsiążka informatyczna: Budowanie systemów inteligentnych Przewodnik po inżynierii uczenia się maszyn
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.