księgarnia informatyczna aton.pl

Angular w akcji

Wydawnictwo HELION

Cena:    59.00   43.07zł

Angular w akcji


Autor: Jeremy Wilken

ISBN: 978-83-283-4798-4

Ilość stron: 336

Data wydania: 03/2019

Oprawa: Miękka

Format: 168x237

Wydawnictwo: HELION


Framework Angular od wielu lat jest jednym z najważniejszych narzędzi do rozwijania średnich i dużych aplikacji internetowych. Co istotne, aplikacje te bez problemu działają w każdej nowoczesnej przeglądarce, a także na platformach mobilnych.

Obecnie Angular jest dojrzałą, stabilną i wciąż ewoluującą technologią, a w kolejnych wydaniach frameworka pojawiają się nowe, ułatwiające pracę funkcje.

Aplikacje napisane w Angularze opierają się na hierarchicznym systemie komunikujących się komponentów i na dobrze zbudowanych interfejsach API. Przejrzystość i zrozumiałe zasady rządzące tym systemem sprawiają, że nauka posługiwania się Angularem przychodzi szybko i jest bardzo satysfakcjonująca.

Ta książka jest przeznaczona dla programistów, którzy chcą możliwie szybko zacząć budować poprawne aplikacje w Angularze i bezproblemowo uruchamiać je w środowisku produkcyjnym. Podręcznik został napisany w sposób, który pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie kodowania i zrozumienie - niemal mimochodem - tak zaawansowanych technik jak testowanie, wstrzykiwanie zależności czy regulowanie wydajności.

W książce położono nacisk na korzystanie z TypeScriptu i ES2015 oraz na tworzenie poprawnego kodu zgodnie z najlepszymi praktykami. Nie zabrakło licznych wskazówek i opisu nieoczywistych, ale bardzo pomocnych technik pracy. Dzięki temu szybko wykorzystasz potencjał Angulara do pisania wydajnych, odpornych i bezpiecznych aplikacji!

Najważniejsze zagadnienia:
• Przegląd architektury Angulara i jego funkcji
• Zasady tworzenia aplikacji w Angularze
• Komponenty i interakcje między nimi
• Usługi, wstrzykiwanie zależności i wzorce nawigacyjne
• Testowanie, debugowanie i wdrażanie aplikacji

Oto Angular: ambitne narzędzie dla profesjonalistów.

Cena:    59.00   43.07zł


Angular w akcjiKsiążka informatyczna: Angular w akcji
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.