księgarnia informatyczna aton.pl

Angular. Programowanie z użyciem języka TypeScript. Wydanie II

Wydawnictwo HELION

Cena:    89.00   64.97zł

Angular. Programowanie z użyciem języka TypeScript. Wydanie II


Autor: Yakov Fain, Anton Moiseev

ISBN: 978-83-283-5666-

Ilość stron: 552

Data wydania: 12/2019

Oprawa: Miękka

Format: 168x237

Wydawnictwo: HELION


Angular jest znakomitym frameworkiem wybieranym przez programistów, którym zależy na szybkiej, wydajnej i satysfakcjonującej pracy. Umożliwia sprawne tworzenie zarówno lekkich klientów internetowych, jak i w pełni funkcjonalnych aplikacji.

Angular pozwala na wykorzystywanie TypeScriptu, który w porównaniu z JavaScriptem o wiele lepiej spisuje się jako język programowania profesjonalnych aplikacji internetowych. Ten framework zapewnia również możliwość korzystania z wielu nowoczesnych bibliotek, dzięki którym w łatwy sposób można tworzyć i rozwijać zaawansowane, atrakcyjne aplikacje.

Ta książka jest drugim, przejrzanym i uzupełnionym wydaniem praktycznego podręcznika, znakomicie ułatwiającego naukę tworzenia aplikacji. Wyjaśniono tu tak istotne zagadnienia jak zarządzanie stanem, kontrola wprowadzanych danych, budowa formularzy i komunikacja z serwerem.

Prezentowane treści uzupełniono praktycznymi przykładami kodu, składającego się na w pełni funkcjonalną aplikację internetową. Pokazano, w jaki sposób wstrzykiwać zależności oraz projektować reaktywne interfejsy użytkownika i komunikację między komponentami aplikacji. Nie zabrakło opisu przydatnych bibliotek, jak RxJS, NgRx czy Flex Layout.

W tej książce między innymi:
• wprowadzenie do architektury Angulara i sposób pracy z frameworkiem
• praca z obserwowalnymi strumieniami danych
• podstawowe i zaawansowane funkcje routera Angulara
• formularze reaktywne i walidacja danych
• testowanie aplikacji, w tym testy jednostkowe i testy przepływu pracy

Angular: szybki, wydajny, bezpieczny.

Cena:    89.00   64.97zł


Angular. Programowanie z użyciem języka TypeScript. Wydanie IIKsiążka informatyczna: Angular. Programowanie z użyciem języka TypeScript. Wydanie II
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.