księgarnia informatyczna aton.pl

60-sekundowy lider Wszystko co trzeba wiedzieć na temat przywództwa w jednominutowych odcinkach

Wydawnictwo APN Promise

Cena:    39.00zł

60-sekundowy lider Wszystko co trzeba wiedzieć na temat przywództwa w jednominutowych odcinkach

Autor: Phil Dourado

ISBN: 978-7541-020-4

Ilość stron: 178

Data wydania: 10/2007

Dlaczego właśnie ta książka?

Na temat przywództwa napisano zbyt wiele książek, stworzono zbyt wiele teorii i opracowano zbyt wiele kursów. Z drugiej strony nie mamy czasu, aby odfiltrowywać wartościowe pozycje od kiepskich czy wręcz nudnych.

Niezależnie od tego, czy jesteś prezesem dużej firmy, czy też szefem własnego, jednoosobowego imperium, z pewnością nie masz czasu przedzierać się przez całą wiedzę na temat przywództwa. Potrzebujesz bardzo zwięzłego, skondensowanego przewodnika.

Książka 60-sekundowy lider jest efektem takich poszukiwań i filtrowania. Opisano w niej 30 kluczowych elementów przywództwa – każdy w rozdziale, którego przeczytanie zajmuje najwyżej 60 sekund. Kolejne rozdziały przeplatane są historiami ułatwiającymi zaadaptowanie nowej wiedzy w życiu.

Jesteśmy zbyt zajęci, aby przeczytać wszystko na temat przywództwa. A więc nie czytajmy. 60-sekundowy lider przekaże najważniejsze informacje.

Cena:    39.00zł


60-sekundowy lider Wszystko co trzeba wiedzieć na temat przywództwa w jednominutowych odcinkachKsiążka informatyczna: 60-sekundowy lider Wszystko co trzeba wiedzieć na temat przywództwa w jednominutowych odcinkach
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.