księgarnia informatyczna aton.pl

Visual C++ Gotowe rozwiązania dla programistów Windows

Wydawnictwo HELION

Cena:    79.00zł

Visual C++ Gotowe rozwiązania dla programistów Windows

Autor: Jacek Matulewski, Maciej Pakulski, Dawid Borycki, Bartosz Biały, Piotr Pepłowski, Michał Matuszak, Daniel Szlag, Dawid Urbański

ISBN: 978-83-246-1928-3

Ilość stron: 536

Datw wydania: 04/2010

Zawiera CD

Środowisko programistyczne Microsoft Visual C++ idealnie nadaje się do wykorzystania w przypadku pisania programów dla platformy Win32 i jest chętnie wykorzystywane przez profesjonalnych programistów, tworzących aplikacje dla systemu Windows.

Zarówno biblioteka MFC, jak i wbudowane funkcje WinAPI oraz możliwości programowania współbieżnego świetnie sprawdzają się w codziennej pracy programistycznej, oszczędzając czas, pozwalając na wykorzystanie mnóstwa kontrolek i funkcji, a także elastycznie dopasowując się do potrzeb tworzonej aplikacji.

Autorzy książki "Visual C++. Gotowe rozwiązania dla programistów Windows " skupiają się w niej nie tyle na opisie samego środowiska programistycznego, ile na możliwościach, jakie oferuje ono swoim użytkownikom.

Po krótkim wprowadzeniu do projektowania interfejsu aplikacji przechodzą do kontroli stanu systemu, obsługi tworzonego programu, omówienia systemów plików, multimediów i rejestru, komunikatów Windows, bibliotek DLL oraz automatyzacji i wielu innych zagadnień.

W publikacji tej znajdziesz gotowe odpowiedzi na wiele pytań dotyczących konkretnych kwestii programistycznych, rzeczowe porady oraz sposoby wykorzystania funkcji i technologii dostępnych podczas programowania w środowisku Visual C++.

Rozdziały:
1. Bardzo krótkie wprowadzenie do projektowania interfejsu aplikacji przy użyciu biblioteki MFC (13)
2. Kontrola stanu systemu (33)
3. Uruchamianie i kontrolowanie aplikacji oraz ich okien (59)
4. Systemy plików, multimedia i inne funkcje WinAPI (105)
5. Rejestr systemu Windows (155)
6. Komunikaty Windows (185)
7. Biblioteki DLL (217)
8. Automatyzacja i inne technologie bazujące na COM (249)
9. Sieci komputerowe (293)
10. Wątki (353)
11. Programowanie współbieżne z OpenMP (403)
12. Biblioteka Threading Building Blocks (431)

Dodatek A: CUDA (481)

Cena:    79.00zł


Visual C++ Gotowe rozwiązania dla programistów WindowsKsiążka informatyczna: Visual C++ Gotowe rozwiązania dla programistów Windows
Księgarnia informatyczna aton.pl

Tutaj możesz kupić tę książkę w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do naszej księgarni internetowej.